Короткий опис
Стіл книжка Спарта - один з двох розкладних столів виробництва Конвен з глибиною 90 см. Конструкція в цілому - універсальна, варіант великого місткого столу на металевих хромованих ніжках. Площа поверхні 90см * 167см доз... Детальніше ...
Доступні варіанти
- Наявність: В наявності
Габаритні розміри:
Ширина - 272 мм. (розкладений 1670 мм)
Глибина - 900 мм.
Висота - 750 мм.
Акційна ціна діє на стіл-книжку Спарта
в кольорах темний горіх- дуб сонома, як на фото!!!
Інші кольори ЛДСП - по стандартній ціні
Стіл книжка Спарта - один з двох розкладних столів виробництва Конвен з глибиною 90 см. Конструкція в цілому - універсальна, варіант великого місткого столу на металевих хромованих ніжках. Площа поверхні 90см * 167см дозволяє з комфортом розмістити велику кількість гостей, при цьому не обмежено, на столі досить місця для страв і сервірування. Блискучі ніжки давно сподобалися покупцям, вони не вимагають до себе додаткових підтримуючих планок, які забирають місце під столом. Внутрішня будова столу - це відділ для ніжок і відкрита поличка для зберігання речей. Бонуси в цьому виробі - меблеві ручки, за які зручно переносити розкладний стіл. Комбінація кольорів в цьому виробі - темний корпус і світла стільниця, заокруглені кути підвищують комфорт пересування навколо столу. Проект стола Спарта створювався з урахуванням габаритів, він стійкий і надійний в експлуатації. Якщо Ви приглядаєте добротний представницький розкладний стіл, комфортний у всіх аспектах, Спарта - пропозиція, що варта уваги!
Характеристики виробу
| Матеріал | ЛДСП 16 мм "KRONO Україна"
дозволений для виготовлення дитячих меблів |
| Крайка корпусу "KROMAG Україна" | ПВХ 0,6 мм |
| Крайка столешні "KROMAG Україна" | ПВХ 2 мм |
| Петля рояльна, нержавіюча сталь |
|
| Ручки DC D-450\128 мм Wood |
|
| Ручки DC D-450\128 мм Satin |
|
| Хром ноги ECO d=60 мм, h=710-730 мм |
|
| Колір на фото | Дуб сонома - темний горіх |
| Вага виробу | 27 кг |
| Упаковка | стрейтч, подвійний картон, дерев'яна обриштовка |
| Вага виробу з упаковкою | 33 кг |
| Кількість місць | 1 |
| 1 місце | 95*80*32 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Виріб виготовляється в будь-якій комбінації кольорів із палітри ДСП - ціна незмінна (крім кольорів за які передбачена доплата). |
Теги: стіл книжка, книжка, Спарта, cgfhnf











