Короткий опис
Стіл-книжка Корсика виробника Конвен - це відмінний приклад класичного розкладного столу з хромованими ніжками, невеликої ширини (20 см) і з меблевими ручками з боків. Ці фактори роблять стіл легкотранспортованим, він і ... Детальніше ...
Доступні варіанти
- Наявність: В наявності
Габаритні розміри:
Ширина - 202 мм. (розкладений 1600 мм)
Глибина - 850 мм.
Висота - 750 мм.
Стіл-книжка Корсика виробника Конвен - це відмінний приклад класичного розкладного столу з хромованими ніжками, невеликої ширини (20 см) і з меблевими ручками з боків. Ці фактори роблять стіл легкотранспортованим, він і сам по собі компактний, поміститься майже в будь-який відведений для нього отвір, плюс переносити стіл, взявшись за ручки, одна зручність - легко, комфортно, вага практично не відчувається! Забарвлення столу підкреслює більш темну основу і виділяє світлий верх. Металеві хромовані ніжки в складеному вигляді знаходяться на поличках усередині конструкції, в розкладеному вигляді опори без додаткових планок надають столу легкість, простір для сидячих гостей; блиск хрому, в свою чергу, додає презентабельність і стильність зовні. Розкладний стіл-книжка Корсика - легка у своїй мобільності, зручна у використанні модель, стильна зовні, компактна в побуті - вдалий вибір для великого колективу і невеликого простору!
Характеристики виробу
| Матеріал | ЛДСП 16 мм "KRONO Україна"
дозволений для виготовлення дитячих меблів |
| Крайка корпусу "KROMAG Україна" | ПВХ 0,6 мм |
| Крайка столешні "KROMAG Україна" | ПВХ 2 мм |
| Петля рояльна, нержавіюча сталь |
|
| Ручки DC D-450\128 мм Wood |
|
| Ручки DC D-450\128 мм Satin |
|
| Хром ноги ECO d=60 мм, h=710-730 мм |
|
| Колір на фото | Дуб сонома - темний горіх |
| Вага виробу | 23 кг |
| Упаковка | стрейтч, подвійний картон, дерев'яна обриштовка |
| Вага виробу з упаковкою | 27 кг |
| Кількість місць | 1 |
| 1 місце | 90*80*25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Виріб виготовляється в будь-якій комбінації кольорів із палітри ДСП - ціна незмінна (крім кольорів за які передбачена доплата). |
![]() |
![]() |
Теги: стіл книжка, книжка, Корсіка, rjhcsrf














